Atatürk Bulvarı Yeni Valilik Karşısı No:169/A, 02000 Merkez/Adıyaman
tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

GÖKSAY İNŞAAT NAKLİYAT GIDA TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 1999 yılından itibaren gelişen teknolojiyi takip ederek, profesyonel teknik kadrosu ile sistemli bir şekilde ve zamanında hizmet vermeyi ilke haline getiren alt yapısı güçlü bir şirkettir. Yapılan işlerde garanti ve kaliteden ödün vermeden dünya standartlarını yakalamaya çalışan, tüm projeleriniz için yapı ve yapı malzemeleri konusunda tam destek alabileceğiniz  bölgenin kurumsal şirketi olmayı hedeflemektedir.

Müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlamak, en yeni malzeme ve mühendislik teknolojisini kullanmak, disiplinli ve titiz çalışmak, dayanıklılık, sürat ve kalite şirket kültürümüz arasında yer almaktadır.

Vizyonumuz: “Dünya standartlarında çağdaş projeler gerçekleştirerek ve standartların üstüne hizmet sunarak inşaat sektörünün global markalarından biri olmak”

Misyonumuz: “İnsanların ve çağın gereksinimlerine uygun olarak herkesin sağlıklı, mutlu, huzurlu ve güvende hissedecekleri doğa, kent ve yapı uyumunu konforla bütünleştiren, yaşam ve çalışma alanlarına pozitif katkı sağlayan çağdaş, “yaşayan – yaşatılan mekanlar ve güçlü yapılar” yaratmak için varız”

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Konuşma başlat
Ürün fiyatları hakkında bilgi alın
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabilirim?