Cumhuriyet Mah. Abdul Musa Caddesi Kapı No:126 02450 Adıyaman / Merkez Türkiye (İŞKUR ADIYAMAN KARŞISI)
tren

Adıyaman Decovita Seramik Bayisi

Adıyaman Decovita Seramik Bayisi

Göksay Yapı Market, Decovita Seramik Adıyaman Bayisi olarak, decovita ürünleri satmaktadır. Adıyaman Merkez’de yer alan showroomlarımızda uygulamalı örnek tasarımları görebilirsiniz.

Decovita Seramik 2015 yılında kurulmuş olup, kaliteli ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla müşterilerine sunmak için yola çıktı.

Üstün tasarım ve kalite anlayışıyla, gelenekselliği ve modernliği harmanlayarak, 2.500’ün üzerinde farklı deseniyle hayatınızı zenginleştirmek için çalışıyor.

En son teknolojiyle yüksek standartlarda ürettiğimiz ürünleri, İngiltere, Almanya, Fransa, İspanya, Rusya başta olmak üzere 50’nin üzerinde ülkede, Decovita kalitesi ve uzmanlığıyla sunuyor.

Fabrikamızdan çıkan Full Lappato, Silver Stone, HDR Stone, HDR Wood ve Türkiye’de ilk ve tek Decovita fabrikasında üretilen Sugar Effect yüzeyleriyle evlere şıklık katıyor. Bu yüzeyleri Doğal Taş, Ahşap, Beton, Mermer ve Tekstil dokularıyla süslüyor.

Farklı kullanım ihtiyaçlarını göz önüne alarak 3 farklı kalınlıkta (1 cm, 2 cm ve 3 cm) sırlı porselenler üretmektedir.

Özel sır teknolojisiyle seramiklerini çizilmeye, çamaşır suyu gibi kimyasallara karşı koruyor ve doğal taş hissi vererek, onları üç boyutlu hale getirmektedir. Bu doğallığı korumak için de piyasa standartlarında üç milimetre olan derz aralığını, yüksek kalibrasyon standartları sayesinde bir milimetreye kadar indirebiliyor.

Decovita, ETRA HOLDİNG grup şirketlerindendir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Konuşma başlat
Ürün fiyatları hakkında bilgi alın
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabilirim?