Atatürk Bulvarı Yeni Valilik Karşısı No:169/A, 02000 Merkez/Adıyaman
tren

Adıyaman Seramiksan Ürün Çeşitleri

14.02.2022
120
Adıyaman Seramiksan Ürün Çeşitleri

Mağazımızda Seramiksan markalı seramik satışı yapılmaktadır. Hem duvar seramiği hem taban seramiği seramiksan markalı onlarca çeşit için sizi de mağazamıza bekleriz .Eros serisi, Zeus serisi, Silver serisi, Helena serisi ve onlarca çeşit seramik stoklarımızda hazır mevcuttur. Adıyamanda uygun ve kaliteli seramik satışı yapan şirketimiz siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyar. 30*60 50*50 60*60 60*120 ebatlarında( otuza altmış,elliye elli,altmışa altmış,altmışa yüzyirmi) ürünlerimizle ve onbinlerce metre hazır stokla Adıyaman’da seramik sektöründe öncü olmaya devam ediyoruz.

Seramiksan’ı Yakından Tanıyalım

Turgutlu endüstrisinin önde gelen kuruluşlarından, Bloksan A.Ş. nin ortakları tarafından 1990 yılında kurulan Seramiksan, 1994 yılında üretime başladı.

Seramiksan, gelişen teknoloji ve büyüme anlayışı ile üretimini her yıl artırarak 2011 yıllında 28 milyon m²’lik üretim kapasitesine ulaştı.

Yüksek üretim kapasitesiyle Türkiye ve dünyada sayılı üreticiler arasında yerini alan Seramiksan, seramik sağlık gereçleri (vitrifiye), yer karosu, duvar karosu, sırlı granit, teknik granit, dış cephe kaplaması ve yapı kimyasalları ürünleri ile bir dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor.

Seramiksan halen 500 bin m² açık ve 150 bin m² kapalı alana sahip fabrikasıyla , Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi’nde; İzmir’e 45 km., Manisa’ya 22 km. ve Turgutlu’ya 5 km. mesafede faaliyetlerini sürdürüyor.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
  1. Mustafa dedi ki:

    Kalite tesadüf değildir. Uygun ve kaliteli seramiğin adresi Göksay Yapı Market.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: