Cumhuriyet Mah. Abdul Musa Caddesi Kapı No:126 02450 Adıyaman / Merkez Türkiye (İŞKUR ADIYAMAN KARŞISI)
tren

Adıyaman Anka Seramik

Adıyaman Anka Seramik

Adıyaman Anka Seramik kalitesini Göksay Yapı Market farkıyla tanıyor. 20 yıllık inşaat sektörü geçmişi ile firmamız Anka Seramik Adıyaman yetkili satıcısı olarak ticari faaliyetini sürdürmektedir.

Anka Seramik ve Granit ürünlerini Adıyaman’da bulabileceğiniz firmamızda showroom uygulamaları ile yerinde görerek dekorasyon fikirlerinizi netleştirebilirsiniz.

Web sitemizde yer alan iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Anka Seramik Hakkında;

2007 yılında “TOPRAĞIN HAYALİ” ni gerçekleştirmek için Eskişehir – Çifteler’ deki modern tesislerimizde su ile yoğurduğumuz toprağa, önce sanat katıp renk ve şekil verdik sonra ateşle kucaklaştırıp arka yüzüne ANKA SERAMİK logosunu işledik.

30×60 cm’ den 60×120 cm’ye kadar, muhtelif ebatlardan oluşan yer, duvar ve sırlı porselen karolarını, modern tesislerimizde, en son teknoloji altında üreterek her yıl büyüyoruz.

“Tüketicilerimizin hayallerine yetişmek için” yaptığımız ilave yatırım ile birlikte yılda 14.000.000.- m2’ ye çıkan yıllık üretimimiz, TS EN ISO 9001-2015 kalite yönetim anlayışı, TS EN ISO 14001-2015 çevre yönetim bilinci, TS 18001 (OHSAS):2014 iş sağlığı ve iş güvenliği sorumluluğu, TSE ve Avrupa EN kalite standart ve normları ile ANKA SERAMİK markası altında sunulmakta ve 48 ülkede alıcı bulmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Konuşma başlat
Ürün fiyatları hakkında bilgi alın
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabilirim?