Atatürk Bulvarı Yeni Valilik Karşısı No:169/A, 02000 Merkez/Adıyaman
tren

Adıyaman Kalekim Bayisi

21.05.2021
322
Adıyaman Kalekim Bayisi

Seramik uygulamaları faaliyet alanımızda bölgesel liderliğimizi sürdürürken; bütün iş alanlarımızda büyüyerek lider şirket olma yolunda ilerlemekte ve sektörün en iyi çözüm ortakları ile çalışmaktayız. KALEKİM seramik uygulama sektörünün en büyük pazar payına sahip olan şirketlerden biri ve Göksay İnşaat olarak Adıyaman’da Kalekim ürününü siz değerli müşterilerimizle buluşturmanın gururunu yaşamaktayız.

Kalekim üretim teknolojisine ve Ar-Ge faaliyetlerine yaptığı dev yatırımlarla en yüksek kalitede ürünler üretmektedir. Kazandığı tecrübelerle; sektöründe, teknoloji ve Ar-Ge çalışmalarında büyük bir güç ve örnek şirket haline gelmiştir.

Kalekim’in ürün gamında; seramik yapıştırıcıları, derz dolguları, su ve ısı yalıtım malzemeleri, mastikler, köpükler, yüzey hazırlık malzemeleri, seramik temizlik ve bakım malzemeleri, iç ve dış cephe boyaları ve dekoratif dış cephe sıvaları yer almaktadır. Kalekim’in İstanbul, Balıkesir, Isparta, Mersin, Yozgat, Erzurum ve Mardin’de toplam 7 üretim tesisi bulunmaktadır.

Kalekim ürünleri fiyat ve stok bilgisi için bizlere 0416 214 19 19 ve 0416 214 40 00 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

ADIYAMAN GÖKSAY YAPI MARKET

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: