Cumhuriyet Mah. Abdul Musa Caddesi Kapı No:126 02450 Adıyaman / Merkez Türkiye (İŞKUR ADIYAMAN KARŞISI)
tren

Kompen Adıyaman Ana Bayii

Kompen Adıyaman Ana Bayii

KOMPEN A.Ş. üretim tesisi 1995 yılında temeli atılmış, 1996 Mart ayında faaliyete geçmiş, İstanbul Yolu 45.Km Lâdik Mevkii Sarayönü-Konya adresinde faaliyet gösteren, 132.700 m2’lik açık alan 40.000 m2’lik kapalı alan üzerinde çalışmakta olan bir tesistir. Faaliyet konuları PVC kapı ve pencere profilleri, bunlardan mamül doğrama ve ısıcam üretimidir.

Adıyaman GÖKSAY YAPI MARKET olarak KOMPEN kalitesini siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktayız. Ana bayii olarak Adıyaman geneli ve ilçelerine toptan satışımız mevcuttur. Cazip fiyat tekliflerimizden haberdar olmak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

PVC sektörüne KOMPLE KALİTE sloganıyla devam eden KOMPEN bir çok ilde olduğu gibi ADIYAMAN’ımızda da büyük projelerde yer almakta, inşaat şirketlerinin öncelikli tercihlerinden biri olmaktadır.

KOMPEN’in Kapı ve Pencere Sistemleri’de yine ilk CE’li pencere sistemlerindendir. Sürekli gelişen inşaat sektörünün taleplerini karşılamak için yeni ürünlerle ürün portföyünü zenginleştiren KOMPEN her kesime uygun alternatif çözümleri “Komple Kalite” anlayışı ile tüketici hizmetine sunmaktadır. Kompen profilleri Avrupa iklim koşullarında 8 Gj olan hızlandırılmış yaşlandırma testinden 12 Gj’de başarı ile geçmektedir. 2002 yılı Haziran ayında içerisinde yeni Avrupa standartlarına göre K’ değeri 1.3 W/m² K değerine ulaşabilen Türkiye’nin ilk 4 odacıklı profil sistemi olan ThermoLine KOM 600 serisini tüketicinin beğenisine sunan Kompen A.Ş. sektörde kalite çıtasını yükselterek Türk halkına ısı tasarrufu daha yüksek ürünleri kullanma imkanı tanımıştır.


Adıyaman GÖKSAY YAPI MARKET olarak, sadece KOMPEN kalitesiyle değil, aynı zamanda müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle de öne çıkıyoruz. Yıllardır sektörde kazandığımız tecrübeyi ve birikimi, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

KOMPEN’in ürün yelpazesi, her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde genişletilmiştir. PVC kapı ve pencere profilleri, ısıcam üretimi ve doğrama hizmetleri gibi çeşitli alanlarda kaliteli ve dayanıklı ürünler sunmaktayız. Tüm bu ürünler, yüksek standartlarda üretilmekte ve titizlikle kontrol edilmektedir.

Adıyaman GÖKSAY YAPI MARKET olarak, müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde hız ve güvenilirliği ön planda tutuyoruz. Siparişleriniz en kısa sürede hazırlanıp, güvenli bir şekilde teslim edilmektedir. Ayrıca, satış sonrası destek hizmetlerimizle de her zaman yanınızdayız. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorunuz olduğunda, profesyonel ekibimiz size en hızlı şekilde yardımcı olacaktır.

Siz de Adıyaman ve çevresindeki projelerinizde, KOMPEN’in üstün kalitesini tercih edin. Hem estetik hem de fonksiyonel çözümler sunan ürünlerimizle, yapılarınıza değer katın. Detaylı bilgi ve fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Kalitenin adresi Adıyaman GÖKSAY YAPI MARKET, her zaman sizinle.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Konuşma başlat
Ürün fiyatları hakkında bilgi alın
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabilirim?