Atatürk Bulvarı Yeni Valilik Karşısı No:169/A, 02000 Merkez/Adıyaman
tren

Anka seramik kaliteli midir?

Anka seramik kaliteli midir?

Anka Seramik, yıllardır kaliteli ürünleriyle müşterilerinin beklentilerini aşmaktadır. Marka, her zaman en yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretim yapar ve müşterilerine mükemmel bir ürün deneyimi sunar.

Şirket, yalnızca en kaliteli malzemeleri kullanır ve üretim sürecinde her aşamada titizlikle denetim yapar. Ürünlerinin dayanıklılığı ve uzun ömürlü olması için gerekli tüm özellikleri sağlar.

Anka Seramik markasının kaliteli ürünleri, müşterilerine memnuniyetle kullanabilecekleri ürünler sunar. Ürünlerindeki kalite, müşterilerinin güvenini kazanmıştır ve bu nedenle müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Özellikle Adıyaman ve civar illerde oldukça müşteri potansiyeli olan bir markadır. Mağazamızı ziyaret eden müşterilerimizden bazıları büyük çaplı projelerde kullanılmak üzere ürünler almaktadır.

25×40 cm’ den 80×160 cm’ye kadar, muhtelif ebatlardan oluşan yer, duvar ve sırlı porselen karolarını, modern tesislerinde, en son teknoloji altında üreterek her yıl büyüyor. İlave yatırımlar ile birlikte yılda 18.000.000.- m2’ ye çıkan yıllık üretim kapasitesi, TS EN ISO 9001-2015 kalite yönetim anlayışı, TS EN ISO 14001-2015 çevre yönetim bilinci, TS 18001 (OHSAS):2014 iş sağlığı ve iş güvenliği sorumluluğu, TSE ve Avrupa EN kalite standart ve normları ile ANKA SERAMİK markası altında  bulunmakta ve 56 ülkede alıcı bulmaktadır.

Tüketici yorumları ve geri dönüşlerin oldukça memnuniyet içermesi göz önüne alındığında, Anka seramik markası granit, seramik, fayans ve karo işinde Türkiye’nin en iyi markalarından biridir. Anka Seramik ürünlerini mağazamızdan temin edebilirsiniz. Her cebe uygun ürün avantajları ve geniş ürün çeşitliliği için bizi arayın. Adıyaman Göksay Yapı Market olarak tüm seramik süreçlerinizde yanınızdayız!

DEPO ADRESİMİZ;

Sümerevler Mah. Necip Fazıl Kısakürek Cd, 1765. Sk., 02030 Merkez/Adıyaman

Yol tarifi için tıklayın => https://goo.gl/maps/mqANp3XFABteTP5r7

10 Dönüm sahamızda, 250 Bin metre stoğumuzla müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Adıyaman GÖKSAY YAPI MARKET – 0531 475 12 75

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Konuşma başlat
Ürün fiyatları hakkında bilgi alın
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabilirim?