Cumhuriyet Mah. Abdul Musa Caddesi Kapı No:126 02450 Adıyaman / Merkez Türkiye (İŞKUR ADIYAMAN KARŞISI)
tren

Balkon Granit Modelleri

Balkon Granit Modelleri

Balkon Tarihçesi

Balkon , yapılarda dış duvar seviyesinin önünde, genellikle üstü de açık olan bölüm. Balkonlara bir kapı aracılığıyla geçiş sağlanır. Büyük konaklarda avluya bakan kapıların açıldığı bir yanı avluya bakan koridorlar da birer balkondur. Türk mimarisinde de önemli yeri olan balkon, ülkemizde yaşam alanlarını ferahlatan evin unsurlarındandır.

Balkon fikri ilk kez Hristiyanlıkta ortaya çıkmıştır. İmparator ve imparatoriçenin katedrallerdeki dinî ayinleri halktan uzak, onlarla bağlantısı olmayan bir yerden izleme ihtiyacından çıkmıştır.

Balkon büyüklükleri ve şekilleri kültürden kültüre, binadan binaya değişir. Balkonlar oturmak, yemek yemek, çamaşır asmak gibi işler için kullanılır. Şehirlerdeki bazı balkonlar, camlı doğramalarla kapatılarak evlere dahil edilmiştir. Kapatılan balkonlar ne tam bir balkon ne de tam bir oda gibidir.

Balkonların evi kapalı bir kutu olmaktan çıkardığı gerçeği göz önünde bulundurulduğunda, dekoru ve kaplaması ne kadar güzel olursa o kadar huzur vereceği unutulmamalıdır. Bu nedenle balkon seramikleri özenle seçilmelidir. Mağazamızda balkon granit modelleri ile balkon fayans modelleri konusunda destek alabilirsiniz. Balkonunuza farklı bir hava katmak için balkon seramik modelleri uygulamalı görerek karar verebilirsiniz.

Teras karoları ve seramik modelleri için bize danışmadan karar vermeyin.

Adıyaman ve bölgenin tüm şehirlerine hizmet veren mağazamızda sadece banyo fayansları değil mutfak tezgah arası fayans modelleri ile havuz seramikleri çeşitleri de bulabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

Atatürk Bulvarı Yeni Valilik Karşısı No:169/A, 02000 Merkez/Adıyaman

(0416) 214 19 19
(0416) 214 40 00

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Konuşma başlat
Ürün fiyatları hakkında bilgi alın
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabilirim?